Кнопка виходу TRINIX ART-810F безконтактна врізна

влевовправо
● Тип кнопки безконтактний,
● Тип контакту нормально розімкнений, нормально замкнений,
● Живлення DC 12-24 В,
● Світлова індикація,
● Встановлення зовнішнє,
● Монтаж врізний,
● Клас захисту IP65,
● 115 х 70 х 29 мм
● Тип контакту нормально розімкнений, нормально замкнений,
● Живлення DC 12-24 В,
● Світлова індикація,
● Встановлення зовнішнє,
● Монтаж врізний,
● Клас захисту IP65,
● 115 х 70 х 29 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trinix |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Мережа 12В |
| Загальні | |
| Вага | 100 г |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 29 мм |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP65 |
| Ширина | 115 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 100 |
| Клас захисту | IP65 |
| Компанія-виробник | TRINIX |
| Контакти | Н/Р, Н/С |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Монтаж | Врізний |
| Номінал струму | DC 12-24 В |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 90 x 50 x 130 мм |
| Розміри | 115 х 70 х 29 мм |
| Стан | Нове |
| Тип пристрою | безконтактна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 316 ₴



