● Тип встановлення: врізний,
● Лінійні виходи: NO/NC/COM,
● Відстань детекції: до 10 см,
● Живлення: DC 9-12В ,
● Матеріал корпусу: пластик,
● Розміри: 92х56 мм
● Лінійні виходи: NO/NC/COM,
● Відстань детекції: до 10 см,
● Живлення: DC 9-12В ,
● Матеріал корпусу: пластик,
● Розміри: 92х56 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Atis |
| Країна виробник | Україна |
| Загальні | |
| Вага | 80 г |
| Висота | 56 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 92 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 80 |
| Компанія-виробник | Atis |
| Контакти | NO/NC/COM |
| Країна-виробник | Україна |
| Монтаж | Врізний |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 90 x 40 x 140 мм |
| Розміри | 92х56 мм |
| Стан | Нове |
| Тип пристрою | Безконтактна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 220 ₴



