Контактна кнопка виходу ATIS Exit-805L (метал)

Exit-805L - кнопка виходу з нержавіючої сталі з підсвічуванням кнопки, використовується для монтажу в системах контролю доступу. Підійде для установки разом з аудіо і відеодомофонами, засувками, контролерами, а також електрозамками.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Atis |
| Країна виробник | Україна |
| Інтерфейс | Провідний |
| Загальні | |
| Вага | 130 г |
| Висота | 32 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 25 мм |
| Ширина | 83 мм |
| Матеріал | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси виходу | NO / COM |
| Вага брутто | 130 |
| Номінал струму | DC12V |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 33 x 25 x 83 мм |
| Розміри | 83x32x25 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Контактна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 366 ₴

