Контактна кнопка виходу VIA Security VB2276P (пластик)

влевовправо
- В наявності
- Код: 201269
26 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розміри: 76x22x14 (мм), Живлення: 12-24В постійного струму 3В, Вихідний контакт: NC/NO/COM, Механічний термін служби: 500 000 натискань, Спосіб монтажу: накладний, Матеріал: вогнетривкий пластик, Робоча температура: -20℃~+55℃.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VIA SECURITY |
| Країна виробник | Китай |
| Інтерфейс | Провідний |
| Живлення | Мережа 12В |
| Живлення в режимі тривоги | 3 мА |
| Напруга | 24 В |
| Загальні | |
| Вага | 10 г |
| Висота | 23 мм |
| Довжина | 14 мм |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Матеріал | Пластмаса |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Ширина | 76 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 10 |
| Компанія-виробник | Via Security |
| Контакти | NC/NO/COM |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість в ящику | 500 шт |
| Монтаж | накладний |
| Номінал струму | 3A/12-24В |
| Робоча температура | -20℃~+55℃ |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 25 x 15 x 80 мм |
| Розміри | 76x23x14 мм |
| Стан | Нове |
| Тип пристрою | Контактна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 ₴


