● Тип пристрою: електромеханічний замок,
● Тип установки: внутрішня, зовнішня, накладна,
● Положення на двері: двері відчиняються всередину, петлі зліва,
● Можливість відкриття ключем Кнопка виходу на замку,
● Блокування кнопки виходу,
● Напруга живлення / джерело живлення: DC 12 В,
● Струм споживання, мА: 2500 (2.5 А),
● Матеріал: сталь нержавіюча,
● Робоча температура, °C: -10 ~ +50,
● Розміри, мм: 147 х 117 х 35
● Тип установки: внутрішня, зовнішня, накладна,
● Положення на двері: двері відчиняються всередину, петлі зліва,
● Можливість відкриття ключем Кнопка виходу на замку,
● Блокування кнопки виходу,
● Напруга живлення / джерело живлення: DC 12 В,
● Струм споживання, мА: 2500 (2.5 А),
● Матеріал: сталь нержавіюча,
● Робоча температура, °C: -10 ~ +50,
● Розміри, мм: 147 х 117 х 35
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cisa |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал замку | Сталь |
| Стан | Новий |
| Тип замка | електромеханічний, Електромеханічний |
| Загальні | |
| Висота | 117 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 35 мм |
| Живлення | Мережа 12В |
| Ширина | 147 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1520 г |
| Вага брутто | 1520 |
| Компанія-виробник | Cisa |
| Країна-виробник | Італія |
| Матеріал | сталь нержавіюча |
| Метод роботи | електромеханічний замок |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 120 x 110 x 180 мм |
| Розміри | 147 х 117 х 35 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | електромеханічний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 776 ₴





