Електромеханічний замок для контролю доступу ATIS Lock MG

- В наявності 5 од.
- Код: 202060
768 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електромеханічний замок, накладний, установка внутрішня, ліва / права, пофарбований метал, кнопка виходу на замку, тип ключа - зубчастий, 12В / 2А
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Atis |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення замку | Накладний |
| Тип замка | електромеханічний, Електромеханічний |
| Загальні | |
| Висота | 80 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 160 мм |
| Живлення | Мережа 12В |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Ширина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1300 г |
| Вага брутто | 1440 |
| Монтаж | установка внутрішня накладна, ліва / права |
| Робоча температура | -30 ~ +70 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 150 x 80 x 160 мм |
| Розміри | 160 х 105 х 37 |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | електромеханічний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 768 ₴

