Алюмінієвий куток для електрозамка TML-300. Розміри: 240х55х30 мм. Матеріал анодований алюміній
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trinix |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 45 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 150 г |
| Вага брутто | 150 |
| Компанія-виробник | TriniX |
| Країна-виробник | Китай |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 45 x 80 x 240 мм |
| Сумісність | Trinix TML-300LED |
| Тип пристрою | комплектуючі для замків |
Інформація для замовлення
- Ціна: 255 ₴


