Брелок зближення DS-PTS-MF

- В наявності
- Код: 201125
55 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Брелок зближення HIKVISION DS-PTS-MF – компактний та зручний універсальний ключ, який застосовується для контролю над системами безпеки із сигналізацією. У будівлях, що охороняються, де встановлені датчики з відеоспостереженням і оповіщенням, девайс використовується для активації, або зняття сигналізації на тих або інших пристроях. Наприклад, їх можна роздати співробітникам, які мають доступ до приміщень, що захищаються. За формою це невеликий брелок, який можна прикріпити до ключів. Його потрібно піднести до екрана для зчитування, який розпізнає пристрій та спрацює. Спрацьовує на відстані до 5 сантиметрів. Дозволяє керувати інтегрованим обладнанням без введення кодів. Є найбільш простим у використанні, але в той же час є високозахищеним для цього способом.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Вага | 10 г |
| Висота | 20 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 5 мм |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 10 |
| Відстань передачі | Спрацьовування на відстані до 50 мм |
| Компанія-виробник | Hikvision |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість в ящику | 100 шт. |
| Робоча температура | -10 °C — +50 °C |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 50 x 5 x 30 мм |
| Розміри | 40 x 20 x 5 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Частотна характеристика | 13.56 МГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 55 ₴

