Акумуляторна батарея яка може використовуватись для FPV дронів.
З номінальною напругою 21,6V та номінальною ємністю 8 А*год.
Зібрана з 12 літієвих елементах формату 21700, які з'єднані по схемі 6s2p.
З номінальною напругою 21,6V та номінальною ємністю 8 А*год.
Зібрана з 12 літієвих елементах формату 21700, які з'єднані по схемі 6s2p.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FPV |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 810 г |
| Вага брутто | 860 |
| Висота | 45 мм |
| Довжина: | 70 |
| Компанія-виробник | FPV |
| Країна-виробник | Китай |
| Особливості | 8000 мАг (21.6-25.2В) |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 80 x 50 x 165 мм |
| Розміри | 150х45х70 мм |
| Сумісність | конфігурація 6S2P |
| Ширина | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 228 ₴






