Адаптер AGM NWP-2 Wolf 7 Pro на dovetail

влевовправо
● Сумісні моделі:
AGM Wolf 7 Pro,
ATN PS15, NVG 7,
Newcon Optik NVS 15-3AG,
Та інші прилади з роз’ємом dovetail,
● Сумісні маунти (роги):
Wilcox G22, G24, G30, G37, G69, G70,
Norotos AKA2, INVG, LoSto,
Та інші з роз’ємом dovetail,
● Матеріали: NYLON 12, анодований алюміній, сталь,
Розмір: 53х31х30 мм,
Вага: 25 г
AGM Wolf 7 Pro,
ATN PS15, NVG 7,
Newcon Optik NVS 15-3AG,
Та інші прилади з роз’ємом dovetail,
● Сумісні маунти (роги):
Wilcox G22, G24, G30, G37, G69, G70,
Norotos AKA2, INVG, LoSto,
Та інші з роз’ємом dovetail,
● Матеріали: NYLON 12, анодований алюміній, сталь,
Розмір: 53х31х30 мм,
Вага: 25 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AGM |
| Країна виробник | США |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 40 г |
| Вага брутто | 40 |
| Додаткові характеристики | Сумісні маунти (роги): Wilcox G22, G24, G30, G37, G69, G70, Norotos AKA2, INVG, LoSto, Та інші з роз’ємом dovetail |
| Основні характеристики | Сумісні моделі: AGM Wolf 7 Pro, ATN PS15, NVG 7, Newcon Optik NVS 15-3AG, Та інші прилади з роз’ємом dovetail |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 60 x 30 x 80 мм |
| Тип пристрою | Комплектуючі для ПНБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 648 ₴


