Рамка для 2-ух модулів домофон Dahua VTM125

Рамка для 2-ух модулів домофон Dahua серії VTO4202F-X
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Вага | 720 г |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 7 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 720 |
| Матеріал | Алюміній |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 180 x 60 x 310 мм |
| Розміри | 140 × 240 × 7 мм |
| Тип пристрою | Кронштейни та рамки для домофонів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 048 ₴

