Щиток від дощу Hikvision DS-KABD9203-RS

● Захисний екран від дощу для панелі серії KD9203 (монтаж на поверхню),
● 377 мм × 128 мм × 86 мм
● 377 мм × 128 мм × 86 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Общие | |
| Вага | 1180 г |
| Висота | 130 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 410 |
| Ширина | 190 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 1180 |
| Компанія-виробник | Hikvision |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість в ящику | 8 шт. |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 190x130x410 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Кронштейни та рамки для домофонів |
| Основні | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 319 ₴

