Монтажна коробка Dnake FMX02 для монтажу панелей S213

влевовправо
Монтажна коробка Dnake FMX02 для монтажу викликових панелей S213
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dnake |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 680 г |
| Вага брутто | 680 |
| Висота | 80 мм |
| Довжина: | 265 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 150 x 80 x 265 мм |
| Стан | Нове |
| Тип пристрою | Кронштейни та рамки для домофонів |
| Ширина | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 706 ₴


