Кронштейн для встановлення Slinex MA-02, MA-04, MA-08 Slinex MA-MB

влевовправо
- В наявності
- Код: 201006
536 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кронштейн із нержавіючої сталі для накладного монтажу для панелей MA-02, MA-04 та MA-08.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Slinex |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 640 г |
| Вага брутто | 640 |
| Висота | 188 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина: | 39 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 120 x 50 x 200 мм |
| Розміри | 114×188×39 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Тип пристрою | Кронштейни та рамки для домофонів |
| Ширина | 114 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 536 ₴


