Настільний кронштейн для моніторів VTH5221E-H DHI-VTM123

Настільний кронштейн для монітора Dahua VTH5221E-H. Матеріал: метал, Кут: 45 °. Розмір: 190х100х54 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 418 г |
| Вага брутто | 418 |
| Кут нахилу | 45 ° |
| Кількість в ящику | 20 шт. |
| Матеріал | Метал |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 29 x 485 x 270 мм |
| Розміри | 190 х 100 х 54 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Кронштейни та рамки для домофонів |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Нове |
| Спосіб встановлення | Настільний |
| Розміри | |
| Висота | 100 мм |
| Довжина: | 54.0 |
| Ширина | 190 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 585 ₴

