Виклична панель Neolight OPTIMA ID Key FHD Black

Тип матриці камери CMOS, Роздільна здатність камери 1080p / 800 ТВЛ, Формат сигналу AHD / CVBS, Кут огляду 110 °, Тип підсвічування ІЧ, Тип підтримуваних замків Електромагнітний і електромеханічний, Тип доступу Сенсорна кодова клавіатура / Безконтактна картка EM-Marine, Живлення панелі 12В DC / 5Вт (від домофона), Живлення контролера Необхідно зовнішнє живлення DC 12В / 500мА, Управління зовнішнім живленням електрозамків 5-24В DC / до 4А, Габарити 55 х 154 х 18 мм, Температура експлуатації - 30 ° С ~ + 60 ° С, Клас захисту IP66
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Neolight |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Відеопанель кольорова виклична |
| Загальні | |
| Вага | 500 г |
| Висота | 154 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 18 мм |
| Живлення | Мережа 12В |
| Ширина | 55 мм |
| Додаткові | |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP66 |
| Камера | |
| Роздільна здатність камери (Мп) | 2 |
| Роздільна здатність камери (ТВЛ) | 800 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 500 |
| Зчитувач карт | Автономний контролер до 20 карт формату EM-Marine з можливістю підключення додаткового контролера до виходу Wiegand-26 |
| Камера | CMOS |
| Керування замком | електромагнітний і електромеханічний, 5-24В DC/до 4А |
| Метод роботи | Сенсорна кодова клавіатура / Безконтактна картка |
| Монтаж | Настінний |
| Робоча температура | -30 °C | + 60 °C |
| Роздільна здатність | 1080p / 800 ТВЛ |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 150 x 60 x 210 мм |
| Розміри | 55 х 154 х 18 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Ступінь захисту | IP66 |
| Тип підсвічування | ІЧ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 721 ₴

