Комплект відеодомофону Neolight NeoKIT HD WF Graphite

влевовправо
- В наявності 1 од.
- Код: 200871
8 582 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
NeoLight Kappa+ HD WF - це довгоочікувана Wi-Fi модель, яка приваблює найнижчою ціною серед Wi-Fi домофонів ТМ NeoLight. Як і всі відеодомофони з цією функцією, Kappa+ HD WF має повний функціонал та підтримує Full HD сигнал з роздільною здатністю 1080р (1920х1080), веде запис відео та аудіо по руху та має можливість встановлювати улюблену mp3 мелодію на виклик. Монітор дозволяє переадресацію виклику з відеопанелі на мобільний додаток ″NeoLight″ (iOS, Android), який встановлен на смартфоні чи планшеті. Важливо - для коректної роботи обладнання необхідно стабільне інтернет-підключення в приміщенні, де знаходиться домофон. Для з'єднання Kappa+ HD WF з роутером можна використовувати Wi-Fi або LAN підключення. Solo FHD – це те, на що ринок чекав уже дуже давно. Її роздільну здатність 2 Мп взято із IP систем, висока чутливість - з професійних систем відеоспостереження, а ціна залишається порівнянною з аналоговими панелями виклику.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Neolight |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діагональ екрану (дюйм) | 7" |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Вага | 1100 г |
| Висота | 131 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 20 мм |
| Живлення | Мережа 12В |
| Ширина | 47 мм |
| Додаткові | |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP66 |
| Камера | |
| Роздільна здатність камери (Мп) | 2 |
| Роздільна здатність камери (ТВЛ) | 800 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 1100 |
| Дисплей | 7″ |
| Живлення монітора | 220В AC |
| Камера | CMOS 110° |
| Компанія-виробник | Neolight |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Метод роботи | AHD / TVI / CVI / CVBS |
| Підключення | AHD / TVI / CVI / CVBS |
| Підключення монітора | Wi-Fi 802.11 b/g/n (2.4 ГГц), Ethernet (10/100 Мбіт/с) |
| Робоча температура | -30 °C | + 60 °C |
| Роздільна здатність | 1080p (1920 х 1080) / 800 ТВЛ |
| Роздільна здатність дисплея | 1024 х 600 |
| Роздільна здатність екрана | 1024x600 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 240 x 70 x 260 мм |
| Розміри | 47 х 131 х 20 мм |
| Розміри монітора | 186 х 136 х 21 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Ступінь захисту | IP66 |
| Тип підсвічування | ІЧ-фільтр, що прибирається, Smart IR, DNR |
| Тип пристрою | Комплекти відеодомофонів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 582 ₴


