Комплект відеодомофону Neolight NeoKIT FHD Pro B/GRAPHITE (KAPPA + HD + SOLO FHD)

● Розмір екрана 7″,
● Роздільна здатність екрана 1024 х 600,
● Формат вхідного сигналу AHD/CVBS,
● Роздільна здатність вхідного сигналу 1080p/720p/576i,
● Варіанти підключень 2 викликові панелі + 2 відеокамери + 3 додаткові відеодомофони, 1 панель виклику + 3 відеокамери + 3 додаткові відеодомофони,
● Живлення 220В AC,
● Габарити 186 х 136 х 21 мм,
● Тип матриці камери CMOS,
● Роздільна здатність камери 1080p (1920 х 1080) / 800 ТВЛ,
● Особливості камери ІК-фільтр, що прибирається, Smart IR, DNR,
● Формат сигналу AHD/TVI/CVI/CVBS,
● Кут огляду 110°
● Роздільна здатність екрана 1024 х 600,
● Формат вхідного сигналу AHD/CVBS,
● Роздільна здатність вхідного сигналу 1080p/720p/576i,
● Варіанти підключень 2 викликові панелі + 2 відеокамери + 3 додаткові відеодомофони, 1 панель виклику + 3 відеокамери + 3 додаткові відеодомофони,
● Живлення 220В AC,
● Габарити 186 х 136 х 21 мм,
● Тип матриці камери CMOS,
● Роздільна здатність камери 1080p (1920 х 1080) / 800 ТВЛ,
● Особливості камери ІК-фільтр, що прибирається, Smart IR, DNR,
● Формат сигналу AHD/TVI/CVI/CVBS,
● Кут огляду 110°
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Neolight |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діагональ екрану (дюйм) | 7" |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Вага | 1040 г |
| Висота | 131 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 20 мм |
| Живлення | Мережа 12В |
| Ширина | 47 мм |
| Додаткові | |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP66 |
| Камера | |
| Роздільна здатність камери (Мп) | 2 |
| Роздільна здатність камери (ТВЛ) | 800 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 1040 |
| Дисплей | 7″ |
| Живлення монітора | 220В AC |
| Камера | CMOS 110° |
| Метод роботи | сенсорні кнопки |
| Робоча температура | -30 °C | + 60 °C |
| Роздільна здатність | 1080p (1920 х 1080) / 800 ТВЛ |
| Роздільна здатність дисплея | 1024 х 600 |
| Роздільна здатність екрана | 1024x600 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 240 x 65 x 255 мм |
| Розміри | 47 х 131 х 20 мм |
| Розміри монітора | 186 х 136 х 21 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Ступінь захисту | IP66 |
| Тип підсвічування | Видима ІЧ (збільшена дальність до 5 м) |
| Тип пристрою | Комплекти відеодомофонів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 762 ₴

