Жорсткий диск внутрішній Western Digital WD85PURU-78 8Тб

- В наявності 1 од.
- Код: 202149
22 651 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Місткість накопичувача 8 ТБ,
● Інтерфейс підключення SATAIII ,
● Форм-фактор 3.5″ ,
● Швидкість передавання даних 6 ГБіт/с
● Інтерфейс підключення SATAIII ,
● Форм-фактор 3.5″ ,
● Швидкість передавання даних 6 ГБіт/с
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Western Digital |
| Країна виробник | США |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Об`єм буфера | 256 MB |
| Призначення | Для відеоспостереження |
| Стан | Новий |
| Тип диска | HDD |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Об'єм накопичувача | 8192 GB |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 700 г |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 8 ТБ |
| Інтерфейс користувача | SATAIII |
| Вага брутто | 700 |
| Кеш-пам'ять | 256 Мб |
| Компанія-виробник | Western Digital |
| Країна-виробник | США |
| Макс. швидкість тривалої передачі | 6 ГБіт/с |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 150 x 40 x 100 мм |
| Строк гарантії | 36 міс. |
| Тип пристрою | HDD, SSD |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 651 ₴

