● Об'єм накопичувача 1 TB,
● Об'єм пам'яті, MB 64,
● Швидкість обертання шпинделя, об/хв 5400,
● Розмір накопичувача 3.5″
● Об'єм пам'яті, MB 64,
● Швидкість обертання шпинделя, об/хв 5400,
● Розмір накопичувача 3.5″
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Western Digital |
| Країна виробник | США |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Об`єм буфера | 64 MB |
| Призначення | Для відеоспостереження |
| Стан | Новий |
| Тип диска | HDD |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Швидкість обертання | 5400 об/хв |
| Об'єм накопичувача | 1024 GB |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 460 г |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 1 ТБ |
| Інтерфейс користувача | SATA-600 |
| Вага брутто | 460 |
| Кеш-пам'ять | 64 Мб |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 100 x 20 x 150 мм |
| Строк гарантії | 36 міс. |
| Швидкість обертання (об / хв) | 5400 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 358 ₴


