● 1/1.8″ CMOS
● 5.9-188мм (32х) 50°–2.6°
● 4МП 25 к/с
● H.265+/H.265/H.264+/H.264
● виявлення перетину лінії, вторгнення, входу в регіон, вихід з регіону, виявлення залишеного без нагляду багажу, видалення предметів, відключення звуку, ручне відстеження, автоматичне відстеження, виявлення руху, сигналізація несанкціонованого доступу до відео, виключення, вхід та вихід тривоги
● MicroSD 256 Гб
● 24 VAC, Hi-PoE
● IP66
● 5 кг
● 5.9-188мм (32х) 50°–2.6°
● 4МП 25 к/с
● H.265+/H.265/H.264+/H.264
● виявлення перетину лінії, вторгнення, входу в регіон, вихід з регіону, виявлення залишеного без нагляду багажу, видалення предметів, відключення звуку, ручне відстеження, автоматичне відстеження, виявлення руху, сигналізація несанкціонованого доступу до відео, виключення, вхід та вихід тривоги
● MicroSD 256 Гб
● 24 VAC, Hi-PoE
● IP66
● 5 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 200 м |
| Застосування | Вулична |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Роздільна здатність (Мп) | 4 |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор | Поворотний |
| Формат стиснення | H. 265 |
| Фізичний розмір матриці | 1/1.8" |
| Робота з зображенням | |
| BLC | Так |
| Виявлення руху | Так |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Так |
| Вага | 9100 г |
| Висота | 363.3 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 330 мм |
| Живлення | Мережа 24В |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP66 |
| Максимальна робоча температура | 65 град. |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Ширина | 220 мм |
| Інтерфейси | |
| Аудиовихід | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Об'єктив | |
| Мінімальне значення фокусної відстані | 5.9 мм |
| Оптичне збільшення | 32 х |
| Світлосила об'єктива | 1.5 F |
| Тип об'єктива | Моторизований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Defog | Підтримує |
| Ethernet | 1 RJ45 10M/100M |
| HLC | Да |
| PoE | Hi-PoE |
| ROI | 8 зон для кожного потоку |
| WDR | 120 дБ |
| Ідентифікація об'єкта (DORI - не аналітика) | 204 м |
| Інтерфейси тривоги | 2вх/1 вих |
| Апертура | F1.5 |
| Аудіо інтерфейси | 1вх/1 вих, вбудований динамік 30 м |
| Вага брутто | 9100 |
| Виявлення аудіо винятків | Підтримує |
| Виявлення об'єкта (DORI - не аналітика) | 2046 м |
| Виявлення облич | Підтримує |
| Вторгнення в область | Підтримує |
| Вхід і вихід з регіону | Підтримує |
| Відео компресія | H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| Дальність підсвічування | 200 м |
| Електронна стабілізація зображення (EIS) | Підтримує |
| Залишені / зниклі предмети | Підтримує |
| Кути огляду | Г: 50,8° -2,6°, В:29,4° -1,5°, Д:57,4° -3° |
| Кількість в ящику | 2 шт |
| Кількість попередніх налаштувань | Підтримує |
| Максимальне значення фокусної відстані | 188 |
| Матеріал | Алюміній |
| Матриця | 1/1.8″ |
| Метод зберігання | NAS (NFS, SMB/CIFS), ANR, microSD 256 Гб |
| Мін. чутливість | Колір: 0,005 люкс (F1.5, AGC ON), Ч/Б: 0,001 люкс (F1.5, AGC ON), 0 люкс з ІЧ |
| Основні функції обробки | 24 програмованих полігональних маски конфіденційності, колір маски або мозаїка, що налаштовуються |
| Пам'ять при відключенні живлення | Підтримує |
| Перетин лінії | Підтримує |
| Поворот / нахил / обертання | поворот 360°/нахил+90° - -15° |
| Повільна витримка затвора | Підтримує |
| Потужність споживання | 42 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, HikCentral Pro, Hik-Connect |
| Підтримка браузерів | IE11, Chrome 57+, Firefox 52+, Safari 11+ |
| Робоча температура | -30°C -65°C |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 280 x 580 x 330 мм |
| Розміри | Ø 220 × 363.3 мм |
| Розпізнавання об'єкту (DORI - не аналітика) | 409 м |
| Рівень WDR | 120 дБ |
| Спостереження за об'єктом (DORI - не аналітика) | 812 м |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Ступінь захисту | IP66, IK10, TVS 6000В |
| Сумісність | ONVIF (Version 1ONVIF e (Version 19.12, Profile S, Profile G, Profile T), ISAPI, SDK, ISUP.12, Profile S, Profile G, Profile T), ISAPI, SDK, ISUP |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Тип пристрою | PTZ-камери |
| Фокусна відстань | 188 |
| Цифрове збільшення | 16× |
| Цільові типи | Підтримує |
| Частота кадрів (головний потік) | 2560 × 1440, 1920 × 1080, 1280 × 960, 1280 × 720 25 к/с |
| Частота кадрів (дод2. Потік) | 1920 × 1080, 1280 × 960, 1280 × 720, 704 × 576, 640 × 480, 352 × 288 25 к/с |
| Частота кадрів (доп. потік) | 704 × 576, 640 × 480, 352 × 288 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/3 -1/30000 с |
| Швидкість по передустановках | поворот: 240°/с, нахил: 200°/с |
| Швидкість ручного керування | поворот: 0.1° -160°/с, нахил: 0.1° -120°/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 449 ₴


