IP відеокамера Dahua DH-H5B 5МП Wi-Fi панорамна

влевовправо
● Роздільна здатність 5МП 1/3″ CMOS,
● Кут огляду 74°,
● Максимальна роздільна здатність відео 5 МП (2880x 1620) - 25 к\с,
● Кодеки H.265,
● ІЧ світло (до 10м),
● Аналітика та аларми: виявлення людини за допомогою штучного інтелекту, домашніх тварин, встановлений патруль, автоматичне стеження, звукова сигналізація про ненормальний звук,
● Micro SD (максимум 256ГБ),
● 5 VDC,
● Колір корпусу – білий
● Кут огляду 74°,
● Максимальна роздільна здатність відео 5 МП (2880x 1620) - 25 к\с,
● Кодеки H.265,
● ІЧ світло (до 10м),
● Аналітика та аларми: виявлення людини за допомогою штучного інтелекту, домашніх тварин, встановлений патруль, автоматичне стеження, звукова сигналізація про ненормальний звук,
● Micro SD (максимум 256ГБ),
● 5 VDC,
● Колір корпусу – білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 10 м |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Роздільна здатність (Мп) | 5 |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Формат стиснення | H. 265 |
| Робота з зображенням | |
| WDR | Так |
| Інтерфейси | |
| Аудиовихід | Так |
| Бездротовий інтерфейс | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Загальні | |
| Вага | 206.5 г |
| Висота | 123.8 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 100 мм |
| Кут нахилу | 80 град. |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Ширина | 84 мм |
| Об'єктив | |
| Кут огляду по вертикалі | 41 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 74 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| DWDR | Да |
| Аудіо інтерфейси | вбудований мікрофон та динамік |
| Вага брутто | 380 |
| Відео компресія | H.265 |
| Дальність підсвічування | 10 м |
| Додаткове джерело живлення | Мережа 5В |
| Живлення | DC 5В 1.5A |
| Компанія-виробник | Dahua Technology |
| Країна-виробник | Китай |
| Кути огляду | Г: 74°, В: 41°, Д: 88° |
| Кількість в ящику | 30 шт. |
| Матриця | 5МП |
| Мережеві інтерфейси | 1 x 100М Ethernet, Wi-Fi: IEEE 802.11b/g/n/ax 2.412-2.472 GHz,2.4G |
| Метод зберігання | Micro SD до 256 Гб |
| Потужність споживання | 2-4 Вт |
| Програмне забезпечення | DMSS |
| Регулювання по осях | Нахил: від -5° до 80°, Панорамування: від 0° до 350 |
| Робоча температура | -10°C - +45°C |
| Роздільна здатність відео | 5M (2880 × 1620), nHD (640 × 360) |
| Роздільна здатність матриці | 6x0 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 95 x 180 x 100 мм |
| Розміри | ↑84 × 123.8 мм |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Тип пристрою | Камери |
| Частота кадрів (головний потік) | 2880 x 1620 -25 к/с |
| Частота кадрів (доп. потік) | 640 × 360 -25 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 361 ₴




