Картка доступу для домофону RFID EM4100 Em-Marine 125 kHz з кодом

Опис
Тип чіпа: EM4100;
Робоча частота: 125 КГц;
Розмір пам'яті: 64 bit;
Тип пам'яті: RO, лише читання;
Відстань зчитування: до 10 см (залежить від геометрії антени зчитувача)
Тип ідентифікатора: електронний ідентифікатор радіочастотного доступу
Режим роботи: безконтактний;
Форм-фактор: картка;
Матеріал: ПВХ пластик;
Колір білий;
Клас захисту: IP 67;
Температура експлуатації: -40°С - 75°С;
Розміри: 86*54*0,8 мм;
Вага: 6,5 г
Призначення: для внесення в пам'ять контролерів обладнання, яке має робочу частоту 125 KHz;
Застосування: для різних СКД та домофонних систем Cyfral, Vizit, Metakom, КС та ін.
Додатково: на поверхню картки нанесено UID.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип ідентифікатора | Електронний радіочастотний |
| Форм-фактор | Безконтактна картка |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Колір | Білий |
| Формат мікросхеми | EM Marine (EM4100) |
| Режим роботи | Безконтактний |
| Підтримка стандартів | EM Marine (EM4100) |
| Тип джерела живлення | Пасивний |
| Робоча частота ідентифікатора | 125 КГц |
| Дальність читання | 10 см |
| Можливість нанесення друку, логотипу/клейма | Так |
| Загальні | |
| Довжина | 85.6 мм |
| Ширина | 54 мм |
| Висота | 0.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип пристрою | з кодом |
| Частота | 125 kHz |
| Режим | безконтактний |
| Можливість нанесення друку, логотипа/клейма | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 ₴

