Телекомунікаційна настінна шафа 6U, акрил (UA-MGSWA65B)

влевовправо
Шафи телекомунікаційні MGSWA призначені для розміщення електронного та/або електротехнічного обладнання систем передачі інформації, виконаного в 19 - дюймовому стандарті (система несучих конструкцій серії 482,6 мм ГОСТ 28601-90, IEC 297 та ДСТУ 3040-95), а також для захисту від несанкціонованого доступу до цього обладнання. Шафи виготовлені в кліматичному виконанні УХЛ категорії 4.2 по ГОСТ 15150. Вентиляційні отвори розташовані збоку. Шафа має суцільнозварну конструкцію рами, внаслідок чого шафа здатна витримувати значні навантаження. Шафа поставляється в розібраному вигляді в картонній упаковці. Також опціонально можлива поставка цієї моделі шафи з дверима з гартованого скла або суцільнометалевими дверима.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CMS |
| Країна виробник | Україна |
| Варіант установки | Настінний |
| Максимально допустима статичне навантаження | 80 кг |
| Стан | Новий |
| Тип корпусу | Шафа серверна |
| Габаритні розміри | |
| Висота без опор | 373 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Робоча висота (U) | 6U |
| Робоча глибина (мм) | 460 |
| Робоча ширина (") | 19" |
| Ширина | 602 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інше | Шафа поставляється у двох кольорах: сірий і чорний, у розібраному вигляді та у картонній упаковці |
| Бічні стінки | закриваються на замок |
| Вага | 16300 г |
| Введення кабелю | Кабельні вводи розташовані з трьох сторін: на верхній та нижній поверхні та два отвори на задній стінці. На металі є висічка для виламування отвору необхідного розміру. Можливе регулювання кабельного введення в трьох розмірах: 58x50, 116x50 та 174x50 мм |
| Вентиляційні отвори | для кріплення вентиляторів 120 мм розташовані на верхній та нижній панелях |
| Висота, U | 6 |
| Двері | з прозорим акриловим склом |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | каркас (4 елементи)<br>задня панель (1 елемент)<br>бічні двері (2 елементи)<br>передні двері з акриловим склом (1 елемент)<br>19″ напрямні (1 пара)<br>комплект кріплення (гвинти та гайки) |
| Конструкція | 19″ |
| Максимальне навантаженя | 80 кг |
| Розміри (ВxШxГ) | 373х602х500 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 951 ₴





