Серверна шафа 10″, 6U (UA-ШТК-6U-GR)

влевовправо
Серверна шафа
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CMS |
| Країна виробник | Україна |
| Максимально допустима статичне навантаження | 15 кг |
| Стан | Новий |
| Тип корпусу | Шафа серверна |
| Габаритні розміри | |
| Висота без опор | 335 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Робоча висота (U) | 6U |
| Робоча глибина (мм) | 260 |
| Робоча ширина (") | 10" |
| Ширина | 320 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інше | Конструкція виготовлена із металу товщиною 0,8 мм, напрямні 1,5 мм |
| Бічні стінки | суцільнометалеві |
| Вага | 6200 г |
| Введення кабелю | зверху, знизу та в задній стінці |
| Вентиляційні отвори | передбачені перфоровані отвори у верхній та нижній панелях шафи, встановити вентилятори немає можливості |
| Висота, U | 6 |
| Двері | металеві з прозорим акриловим склом |
| Колір | Сірий |
| Комплектація | - каркас (2 елементи)<br>- задня панель (1 елемент)<br>- бічні двері (2 елементи)<br>- передні двері з акриловим склом (1 елемент)<br>-10″ напрямні (1 пара)<br>- комплект кріплення (гвинти та гайки), |
| Конструкція | 10| |
| Максимальне навантаженя | 15 кг |
| Розміри (ВxШxГ) | 335х320х300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 240 ₴


