Кронштейн настінний 19" 12U CMS-WB12U-480V-BK

влевовправо
Кронштейни призначені для розміщення телекомунікаційного, електротехнічного, кросового та іншого обладнання, виготовленого в 19-дюймовому стандарті. Кріпляться на стіну. За бажання можна укомплектувати відкидною кришкою моделі CMS-WBR-480 (опція).
Всі кронштейни цієї моделі регульовані за глибиною від 280 до 480 мм.
Постачається в чорному та сірому кольорі.
Всі кронштейни цієї моделі регульовані за глибиною від 280 до 480 мм.
Постачається в чорному та сірому кольорі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CMS |
| Країна виробник | Україна |
| Варіант установки | Настінний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота без опор | 480 мм |
| Глибина | 560 мм |
| Робоча висота (U) | 12U |
| Робоча ширина (") | 19" |
| Ширина | 515 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інше | Товщина металу, мм: 1,2<br>Допустиме навантаження, кг: 20 |
| Вага | 5500 г |
| Висота, U | 12 |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | - елементи каркасу -6 шт,<br>- Комплект кріплення |
| Конструкція | 19″ |
| Розміри | 280-480х515х560 мм |
| Тип корпусу | Кронштейн |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 890 ₴







