Кліматична всепогодна шафа 400х400х200

влевовправо
Представляємо вам розробку нашої компанії - компактну всепогодну шафу для управляючого обладнання.
Шафа утеплена алюфомом товщиною 8 міліметрів. Має обігрівач, потужністю 200 ват. А також - вентилятор охолодження 120 міліметрів. В конструкції передбачено місце для встановлення ще одного вентилятора, якщо виникне така потреба.
Обігрів та охолодження налаштовуються за допомогою відповідних термостатів. Уся конструкція живиться від мережі 220 вольт та не потребує додаткових блоків живлення.
В комплекті з шафою поставляються два герметичні вводи діаметром 13,5 та 21 міліметр.
Кліматична шафа має ступінь захисту IP54 та призначена для монтажу на відкритому повітрі при температурі навколишнього середовища від -25 ° С до + 40 ° С.
Ширина та висота шафи складають по 40 сантиметрів, глибина - 20 сантиметрів.
В комплекті також поставляються зручні планки для монтажу усього необхідного обладнання.
Шафа утеплена алюфомом товщиною 8 міліметрів. Має обігрівач, потужністю 200 ват. А також - вентилятор охолодження 120 міліметрів. В конструкції передбачено місце для встановлення ще одного вентилятора, якщо виникне така потреба.
Обігрів та охолодження налаштовуються за допомогою відповідних термостатів. Уся конструкція живиться від мережі 220 вольт та не потребує додаткових блоків живлення.
В комплекті з шафою поставляються два герметичні вводи діаметром 13,5 та 21 міліметр.
Кліматична шафа має ступінь захисту IP54 та призначена для монтажу на відкритому повітрі при температурі навколишнього середовища від -25 ° С до + 40 ° С.
Ширина та висота шафи складають по 40 сантиметрів, глибина - 20 сантиметрів.
В комплекті також поставляються зручні планки для монтажу усього необхідного обладнання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E-server |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Тип корпусу | Шафа серверна |
| Габаритні розміри | |
| Висота без опор | 400 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Робоча глибина (мм) | 175 |
| Ширина | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інше | Утеплювач: алюфом, товщиною 8мм |
| Введення кабелю | гермовводи PG 13,5 та PG 21 |
| Вентиляційні отвори | 2х 120 мм |
| Колір | Сірий |
| Комплектація | Кліматична шафа<br>Термоконтролер<br>Обігрівач<br>Монтажні планки |
| Контролер температури | від -25°С до +40°С |
| Параметри обігріву | потужність 200 Вт |
| Параметри охолодження | встановлено 1 вентилятор 120 мм |
| Розміри | 400х400х200мм |
| Ступінь захисту | IP54 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 601 ₴










