Шафа підлогова CSV 46U 800x1200мм (акрил) Rackmount (46U800x1200GR)

влевовправо
- В наявності
- Код: 600117
44 516 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
У комплекті шафи 4 река з регульованою глибиною установки. Введення кабелю зверху і знизу. Також є можливість встановити до 4 вентиляторів діаметром 120мм в блоці вентиляції.
Бічні стінки – знімні. Передні двері можуть бути в трьох варіантах-загартоване скло, цільні металеві або перфоровані дверцята.
Задні двері можуть бути глухими або перфорованими. Шафа витримує навантаження до 1000кг, що забезпечується посиленою конструкцією дна.
Також забезпечується заземлення всіх елементів конструкції шафи. Несучі елементи виконані зі сталі 1,5 мм. товщиною, двері зі сталі 1мм.товщиною.
Шафа монтажна 46u 800×1200 підлогова, розбірна. Легко збирається 1 людиною протягом 30 хвилин.
У цю монтажну шафу 19 ″ 46u 800×1200 можна встановити практично всі моделі корпусів нашого інтернет-магазину.
Бічні стінки – знімні. Передні двері можуть бути в трьох варіантах-загартоване скло, цільні металеві або перфоровані дверцята.
Задні двері можуть бути глухими або перфорованими. Шафа витримує навантаження до 1000кг, що забезпечується посиленою конструкцією дна.
Також забезпечується заземлення всіх елементів конструкції шафи. Несучі елементи виконані зі сталі 1,5 мм. товщиною, двері зі сталі 1мм.товщиною.
Шафа монтажна 46u 800×1200 підлогова, розбірна. Легко збирається 1 людиною протягом 30 хвилин.
У цю монтажну шафу 19 ″ 46u 800×1200 можна встановити практично всі моделі корпусів нашого інтернет-магазину.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CSV |
| Країна виробник | Україна |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Максимально допустима статичне навантаження | 1000 кг |
| Стан | Новий |
| Тип корпусу | Шафа серверна |
| Конструктивні особливості | |
| Бічні стінки | Знімні |
| Габаритні розміри | |
| Висота без опор | 2170 мм |
| Глибина | 1210 мм |
| Робоча висота (U) | 46U |
| Робоча ширина (") | 19" |
| Ширина | 800 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інше | Тип задньої панелі: суцільнометалева.<br>Зварні рами із сталі 1,5 мм. |
| Введення кабелю | зверху, знизу, ззаду |
| Вентиляційні отвори | Можливість встановити кілька вентиляторних блоків у дах чи дно шафи |
| Висота, U | 46 |
| Двері | Двері: Акрил<br>Тип передніх дверей: Двостулкові двері |
| Колір | Сірий |
| Комплектація | 2 пари монтажних напрямних |
| Конструкція | 19″ |
| Максимальне навантаженя | 1000 кг |
| Опори | регульовані |
| Розміри (ВxШxГ) | 2170х800х1210 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 44 516 ₴





