Кришка для кронштейна настінного 19″ глибина 380 мм., сірий CMS (CMS-WBR-380GR)

влевовправо
- В наявності
- Код: 600142
648 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кришка для установки на настінний кронштейн 19″ використовується для організації додаткового корисного місця, наприклад, для розміщення монітора, клавіатури, мишки. При установці другого кронштейна і масштабування кількості юнітів по висоті, кришка нижнього кронштейна стає дном верхнього і дозволяє розмістити обладнання без вбудованого кріплення стандарту 19 дюймів. Доступні два розміри по глибині: 380 мм і 480 мм. Рекомендується підбирати глибину кришки відповідно до необхідної глибини кронштейна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CMS |
| Країна виробник | Україна |
| Варіант установки | Настінний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 380 мм |
| Робоча ширина (") | 19" |
| Ширина | 515 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інше | Товщина металу, мм: 1,2 |
| Вага | 1500 г |
| Колір | Сірий |
| Комплектація | Кришка для кронштейна, документація |
| Конструкція | 19″ |
| Тип корпусу | Кронштейн |
Інформація для замовлення
- Ціна: 648 ₴



