Кронштейн для вертикальної установки серверу 19″ 4U CMS (CMS-WWB4U-BK)

влевовправо
- В наявності
- Код: 600085
630 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відкритий кронштейн 19″ 4U призначений для організації мережевого вузла комутації початкового рівня. Це бюджетний варіант, який підходить для молодих компаній і підприємств з невеликою кількістю обладнання і обмеженим бюджетом на побудову локальної мережі. За аналогією з настінними і підлоговими серверними шафами, настінний кронштейн дозволяє розмістити мережеве обладнання формату 19″, таке як: патч-панелі, організатори, блоки розеток, комутатори, відеореєстратори.
Відкрита конструкція – це одночасно плюс і мінус цього виробу. Відсутність стінок дозволяє охолоджувати активне мережеве обладнання природним шляхом або з застосуванням зовнішнього кондиціонування. Мінусом можна назвати прямий доступ до обладнання сторонніх осіб, з-за чого потрібно серйозно підходити до вибору місця установки.
Відкрита конструкція – це одночасно плюс і мінус цього виробу. Відсутність стінок дозволяє охолоджувати активне мережеве обладнання природним шляхом або з застосуванням зовнішнього кондиціонування. Мінусом можна назвати прямий доступ до обладнання сторонніх осіб, з-за чого потрібно серйозно підходити до вибору місця установки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CMS |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 195 мм |
| Робоча висота (U) | 4U |
| Робоча ширина (") | 19" |
| Ширина | 520 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інше | Висота, мм: 200<br>Товщина металу, мм: 1,5 |
| Вага | 1900 г |
| Висота, U | 4 |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | Кронштейн, документація |
| Конструкція | 19″ |
| Тип корпусу | Кронштейн |
Інформація для замовлення
- Ціна: 630 ₴





