Шафа серверна підлогова 42U 600x1000 Rackmount (42U600x1000GR)

влевовправо
- В наявності
- Код: 600078
31 657 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лінійка підлогових шаф CSV Rackmount розроблялася спеціально для встановлення в неї великої кількості серверного обладнання та монтажу великих мереж. Зварні передня і задня рами шафи виконані із сталі товщиною 2 мм ., завдяки чому шафа витримує навантаження до 1000кг. Модульна конструкція даху і дна надає велику жорсткість конструктиву, дозволяє гнучко організувати введення кабелю й охолодження шафи. Можлива установка декількох вентиляторів блоків, керованих одним або декількома термостатами. Шафа може комплектуватися щіточним введенням кабелів, глухими або перфорованими заглушками. Все це дозволяє побудувати шафу найбільш придатну для вирішення конкретних завдань клієнта. Ключові особливості серії: Зварні рами зі сталі 2 мм. Поставляються з встановленими дверима, Збірка шаф максимально спрощена завдяки заздалегідь запресованим кріпильних елементів: для збірки досить викрутки, Модульні дах і дно шафи поставляються в зібраному вигляді, 19 ″монтажні рейки встановлюються з кроком 15мм. В круглі отвори: немає проблеми з вирівнюванням вертикалі рейок, як в шафах з овальними кріпленнями, Передні двері встановлені на міцних петлях, дверей не провисають і не бовтаються. Полотно дверей посилено, немає відчуття м'якості і гнучкості двері при відкриванні, Можливість встановити кілька вентиляційних блоків в дах або дно шафи, Шафа поставляється з регульованими опорами для компенсації нерівностей підлоги, Можливість поєднувати шафи між собою без додаткових витрат, Наявність моделей шириною 800мм. для монтажу великих мереж, Здатність навантаження до 1000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CSV |
| Країна виробник | Україна |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Максимально допустима статичне навантаження | 1000 кг |
| Стан | Новий |
| Тип корпусу | Шафа серверна |
| Конструктивні особливості | |
| Бічні стінки | Знімні |
| Габаритні розміри | |
| Висота без опор | 1992 мм |
| Глибина | 1010 мм |
| Робоча висота (U) | 42U |
| Робоча ширина (") | 19" |
| Ширина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інше | Тип задньої панелі: суцільнометалева, перфорована.<br>Зварені рами зі сталі 2 мм. |
| Введення кабелю | зверху, знизу, ззаду |
| Вентиляційні отвори | Можливість встановити кілька вентиляторних блоків у дах чи дно шафи |
| Висота, U | 42 |
| Двері | Двері: Акрил.<br>Тип передніх дверей: Одностулкові двері |
| Колір | Сірий |
| Комплектація | 2 пари монтажних напрямних |
| Конструкція | 19″ |
| Максимальне навантаженя | 1000 кг |
| Опори | регульовані |
| Розміри (ВxШxГ) | 1992х600х1010 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 657 ₴










