Телекомунікаційна шафа 42U 600x800 Rackmount (42U600x800GR)

влевовправо
У комплекті 4 река з регульованою глибиною установки. Введення кабелю зверху, знизу, ззаду.
Є можливість встановити до 4-х 120мм вентиляторів в кожному блоці вентиляції. Таким чином, підбираючи потрібні заглушки і елементи можна конфігурувати шафу для різних умов експлуатації.
Телекомунікаційна шафа 42U 600x800 Rackmount розбірна, володіє модульною конструкцією верхньої і нижньої частини. Шафа складається з зварних передньої і задньої рам, поздовжніх стяжок і несучих кронштейнів 19″ рейок.
Передні двері можуть бути в трьох варіантах – загартоване скло, цільні металеві або перфоровані дверцята. Бічні стінки – знімні. Задні двері можуть бути глухими, перфорованими повністю або частково.
Шафа витримує навантаження до 1000кг, сумісна з направляючими рейками всіх виробників серверів.
Шафа напільна 42u 600x800 Rackmount відмінно підходить для установки важкого обладнання, забезпечується максимальна жорсткість конструкції шафи, відсутність бічних і поздовжніх люфтів.
Забезпечується заземлення всіх елементів конструкції шафи. Зварні передня і задня рами виготовлені зі сталі 2мм, поздовжні стяжки з 1,5 мм сталі, несучі кронштейни з оцинкованої 1,5 мм сталі.
Шафа 19 ″ підлогова 42U 600x800 Rackmount – ідеальне рішення
Данна шафа колесами не комплектується.
Є можливість встановити до 4-х 120мм вентиляторів в кожному блоці вентиляції. Таким чином, підбираючи потрібні заглушки і елементи можна конфігурувати шафу для різних умов експлуатації.
Телекомунікаційна шафа 42U 600x800 Rackmount розбірна, володіє модульною конструкцією верхньої і нижньої частини. Шафа складається з зварних передньої і задньої рам, поздовжніх стяжок і несучих кронштейнів 19″ рейок.
Передні двері можуть бути в трьох варіантах – загартоване скло, цільні металеві або перфоровані дверцята. Бічні стінки – знімні. Задні двері можуть бути глухими, перфорованими повністю або частково.
Шафа витримує навантаження до 1000кг, сумісна з направляючими рейками всіх виробників серверів.
Шафа напільна 42u 600x800 Rackmount відмінно підходить для установки важкого обладнання, забезпечується максимальна жорсткість конструкції шафи, відсутність бічних і поздовжніх люфтів.
Забезпечується заземлення всіх елементів конструкції шафи. Зварні передня і задня рами виготовлені зі сталі 2мм, поздовжні стяжки з 1,5 мм сталі, несучі кронштейни з оцинкованої 1,5 мм сталі.
Шафа 19 ″ підлогова 42U 600x800 Rackmount – ідеальне рішення
Данна шафа колесами не комплектується.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CSV |
| Країна виробник | Україна |
| Максимально допустима статичне навантаження | 800 кг |
| Стан | Новий |
| Тип корпусу | Шафа телекомунікаційна |
| Конструктивні особливості | |
| Бічні стінки | Знімні |
| Габаритні розміри | |
| Висота без опор | 1992 мм |
| Глибина | 800 мм |
| Робоча висота (U) | 42U |
| Робоча глибина (мм) | 750 |
| Робоча ширина (") | 19" |
| Ширина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інше | Тип задньої панелі: суцільнометалева, перфорована.<br>Зварні рами із сталі 1,5 мм. |
| Введення кабелю | зверху, знизу, ззаду |
| Вентиляційні отвори | Можливість встановити 4 вентиляторні блоки |
| Висота, U | 42 |
| Двері | Двері: Перфорація<br>Тип передніх дверей: Одностулкові двері |
| Колір | Сірий |
| Комплектація | 2 пари монтажних напрямних |
| Конструкція | 19″ |
| Максимальне навантаженя | 800 кг |
| Опори | регульовані |
| Розміри (ВxШxГ) | 1992 х 600 х 800 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 933 ₴










