Серверна шафа монтажна 9U 580 (958-А-ШН)

влевовправо
Серверна шафа настінна, розбірна. У комплекті 4 река з регульованою глибиною установки. Введення кабелю зверху, знизу, ззаду. Є можливість встановити до 2 120мм вентиляторів 25мм або 38мм товщини. Кріплення на стіну за допомогою анкерів або на монтажну планку. Збірка шаф максимально спрощена завдяки заздалегідь запресованим кріпильним елементам. Для складання досить викрутки. 19″ монтажні рейки встановлюються з кроком 20мм. у круглі отвори. Передні двері встановлені на петлях-шпінгалетах. Двері не провисають і не бовтаються, шпінгалети вставлені в пластикові втулки, що повністю прибирає люфт двері. Матеріал дверки посилено, немає відчуття м'якості і гнучкості дверей при відкриванні. Навантажувальна здатність до 120кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CSV |
| Країна виробник | Україна |
| Максимально допустима статичне навантаження | 120 кг |
| Стан | Новий |
| Тип корпусу | Шафа серверна |
| Конструктивні особливості | |
| Бічні стінки | Знімні |
| Габаритні розміри | |
| Висота без опор | 512 мм |
| Глибина | 580 мм |
| Робоча висота (U) | 9U |
| Робоча глибина (мм) | 510 |
| Робоча ширина (") | 19" |
| Ширина | 570 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інше | Складання шафи максимально спрощене завдяки заздалегідь запресованим кріпильним елементам |
| Введення кабелю | зверху, знизу, ззаду |
| Вентиляційні отвори | Є можливість встановлення до двох 120мм вентиляторів усередині шафи |
| Висота, U | 9 |
| Двері | акрилове скло |
| Колір | Сірий |
| Комплектація | шафа, 4 реків |
| Конструкція | 19″ |
| Максимальне навантаженя | 120 кг |
| Розміри (ВxШxГ) | 512х570x580 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 466 ₴








