Шафа серверна настінна 6U, 600x450x377 акрил (645-А-ШН)

влевовправо
Серверна настінна шафа 6U 450, розбірна. У комплекті 2 река з регульованою глибиною установки.
Введення кабелю зверху, знизу, ззаду. Є можливість встановити до 2 120мм вентиляторів 25мм або 38мм товщини.
Шафа комутаційна 6U 450 кріпиться на стіну за допомогою анкерів або на монтажну планку.
Збірка шаф максимально спрощена завдяки заздалегідь запресованим кріпильним елементам. Для складання досить викрутки.
19″ Монтажні рейки встановлюються з кроком 20мм в круглі отвори.
Передні двері встановлені на петлях-шпінгалетах. Двері не провисають і не бовтаються, шпінгалети вставлені в пластикові втулки, що повністю прибирає люфт двері. Матеріал дверей посилено, немає відчуття м'якості і гнучкості дверей при відкриванні.
Навантажувальна здатність до 120кг.
Введення кабелю зверху, знизу, ззаду. Є можливість встановити до 2 120мм вентиляторів 25мм або 38мм товщини.
Шафа комутаційна 6U 450 кріпиться на стіну за допомогою анкерів або на монтажну планку.
Збірка шаф максимально спрощена завдяки заздалегідь запресованим кріпильним елементам. Для складання досить викрутки.
19″ Монтажні рейки встановлюються з кроком 20мм в круглі отвори.
Передні двері встановлені на петлях-шпінгалетах. Двері не провисають і не бовтаються, шпінгалети вставлені в пластикові втулки, що повністю прибирає люфт двері. Матеріал дверей посилено, немає відчуття м'якості і гнучкості дверей при відкриванні.
Навантажувальна здатність до 120кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CSV |
| Країна виробник | Україна |
| Варіант установки | Настінний |
| Максимально допустима статичне навантаження | 120 кг |
| Стан | Новий |
| Тип корпусу | Шафа серверна |
| Конструктивні особливості | |
| Бічні стінки | Знімні |
| Габаритні розміри | |
| Висота без опор | 377 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Робоча висота (U) | 6U |
| Робоча глибина (мм) | 380 |
| Робоча ширина (") | 19" |
| Ширина | 570 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інше | Передні двері встановлені на петлях-шпингалетах |
| Введення кабелю | зверху, знизу, ззаду |
| Вентиляційні отвори | Є можливість встановити до 2 120мм вентиляторів 25мм або 38мм завтовшки |
| Висота, U | 6 |
| Двері | акрилове скло |
| Колір | Сірий |
| Комплектація | шафа, 2 реки з регульованою глибиною установки |
| Конструкція | 19″ |
| Максимальне навантаженя | 120 кг |
| Розміри (ВxШxГ) | 377х570х450 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 200 ₴








