Шафа серверна підлогова 24U 600x600 (24U600x600GL)

влевовправо
У комплекті шафи 4 река з регульованою глибиною установки. Введення кабелю зверху і знизу. Також є можливість встановити до 4 вентиляторів діаметром 120мм в блоці вентиляції.
Бічні стінки – знімні. Передні двері можуть бути в трьох варіантах– акрил, цільні металеві або перфоровані дверцята.
Задні двері можуть бути глухими або перфорованими. Шафа витримує навантаження до 800 кг.
Також забезпечується заземлення всіх елементів конструкції шафи. Несучі елементи виконані зі сталі 1,5 мм. товщиною, двері зі сталі 1мм.товщиною.
Шафа підлогова, розбірна. Легко збирається 1 людиною протягом 30 хвилин.
Бічні стінки – знімні. Передні двері можуть бути в трьох варіантах– акрил, цільні металеві або перфоровані дверцята.
Задні двері можуть бути глухими або перфорованими. Шафа витримує навантаження до 800 кг.
Також забезпечується заземлення всіх елементів конструкції шафи. Несучі елементи виконані зі сталі 1,5 мм. товщиною, двері зі сталі 1мм.товщиною.
Шафа підлогова, розбірна. Легко збирається 1 людиною протягом 30 хвилин.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CSV |
| Країна виробник | Україна |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Максимально допустима статичне навантаження | 800 кг |
| Стан | Новий |
| Тип корпусу | Шафа серверна |
| Конструктивні особливості | |
| Бічні стінки | Знімні |
| Габаритні розміри | |
| Висота без опор | 1192 мм |
| Глибина | 635 мм |
| Робоча висота (U) | 24U |
| Робоча глибина (мм) | 560 |
| Робоча ширина (") | 19" |
| Ширина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інше | Тип задньої панелі: перфорована.<br>Зварні рами із сталі 1,5 мм. |
| Введення кабелю | зверху, знизу |
| Вентиляційні отвори | Можливість встановити 4 вентиляторні блоки |
| Висота, U | 24 |
| Двері | Двері: Акрил.<br>Тип передніх дверей: Одностулкові двері |
| Колір | Сірий |
| Комплектація | 2 пари монтажних напрямних |
| Конструкція | 19″ |
| Максимальне навантаженя | 800 кг |
| Опори | регульовані |
| Розміри (ВxШxГ) | 1192х600х635 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 835 ₴






