Серверна шафа 9U EServer 600х350х503 скло сіра (ES-Е935G)

влевовправо
Шафа настінна 9U від EServer. Привабливий зовнішній вигляд, двері з загартованого скла, непомітний сірий колір RAL 7035. У верхній кришці шафи передбачені два місця для встановлення вентиляторів 120 мм. Зовнішня висота становить 503 мм, зовнішня глибина – 350 мм. В шафу можна встановити обладнання глибиною до 285 мм. Бічні двері – знімні, на замках. Здійснено підготовку під заземлення (в усі частини шафи встановлені болти під заземлення).
Зручні кабельні вводи розташовані як на задній стінці, так і на верхній і нижній кришках шафи. Шафа поставляється в розібраному вигляді, легко збирається протягом тридцяти хвилин однією людиною. В комплекті – одна пара передніх вертикальних напрямних (реків).
Зручні кабельні вводи розташовані як на задній стінці, так і на верхній і нижній кришках шафи. Шафа поставляється в розібраному вигляді, легко збирається протягом тридцяти хвилин однією людиною. В комплекті – одна пара передніх вертикальних напрямних (реків).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E-server |
| Країна виробник | Україна |
| Максимально допустима статичне навантаження | 50 кг |
| Стан | Новий |
| Тип корпусу | Шафа серверна |
| Конструктивні особливості | |
| Бічні стінки | Знімні |
| Габаритні розміри | |
| Висота без опор | 503 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Робоча висота (U) | 9U |
| Робоча глибина (мм) | 285 |
| Робоча ширина (") | 19" |
| Ширина | 600 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір шафи | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інше | шафа поставляється в розібраному вигляді. Здійснено підготовку під заземлення (у всіх частинах шафи встановлено болти під заземлення). |
| Введення кабелю | на задній стінці, на верхній та нижній кришках |
| Вентиляційні отвори | у верхній кришці шафи передбачено два місця для установки вентиляторів 120 мм |
| Висота, U | 9 |
| Двері | із загартованого скла |
| Колір | Сірий |
| Комплектація | шафа, дві пари вертикальних напрямних (реків) |
| Конструкція | 19″ |
| Максимальне навантаженя | здатні витримувати навантаження до 50 кг (рівень навантаження тестувався під час кріплення шафи анкерними болтами 8х60 до бетонної стіни) |
| Розміри (ВxШxГ) | 503х600х350 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 152 ₴










