Акумулятор літій-іонний INR-21700-P42A Molicel grade А 4200м•Аг

● Рекомендована до покупки упаковка 200 шт,
● Тип акумулятора Li-Ion,
● Ємність акумулятора 4200 мАг,
● Напруга 3.6 В,
● Заряд 4.2А,
● Розряд 45А
● Тип акумулятора Li-Ion,
● Ємність акумулятора 4200 мАг,
● Напруга 3.6 В,
● Заряд 4.2А,
● Розряд 45А
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Molicel |
| Країна виробник | Тайвань |
| Стан | Новий |
| Тип | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 4200 мАг |
| Вага | 60 г |
| Вага брутто | 60 |
| Висота | 70 мм |
| Вихідна напруга | 3.6 В В |
| Довжина: | 20 |
| Макс. струм навантаження | 45 А |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 20 x 70 x 20 мм |
| Ширина | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 224 ₴

