(Білий, 50см) Гнучкий дверний перехід

Гнучкий перехід Білий 50 См - простий перехід дверний гнучкий виконаний з пластика. Гнучкий перход дверний призначений для захисту проводів від зовнішніх механічних впливів і додання більш естетичного вигляду. Використовується при установці електромеханічних замків. Гнучкий перехід встановлюється між рухомою стулкою дверей, воріт і нерухомою частиною (стінкою). Внутрішній діаметр 8 мм. Довжина гофри гнучкого переходу - 50 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 30 г |
| Вага брутто | 30 |
| Висота | 200 мм |
| Довжина: | 8 |
| Компанія-виробник | Без бренда |
| Країна-виробник | Китай |
| Розмір | Внутрішній діаметр 8 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 300 x 200 x 8 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | гнучкий перехід |
| Ширина | 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 137 ₴

