Кошик
1083 відгуків
Для Вас знижка до20% при оформленні замовлення за ТЕЛЕФОНОМ!Детальніше
+380 (63) 338-82-60
+380 (67) 636-01-90
вул. В.Чапленко (колишня Фрунзе),4, Дніпро, Україна
«Онікс» — системи безпеки та комфорту з 1998р.

🤝.У нас сьогодні вихідний. Ваше замовлення буде оброблено у найближчий робочий день.

Охоронна сигналізація для будинку, квартири і офісу

Охоронна сигналізація для будинку, квартири і офісу

Максимально ефективним способом захистити житлове приміщення, свій будинок, квартиру і себе від зловмисників — це селать монтаж охоронної сигналізації. Принцип дії охоронних систем може бути різний, однак мета встановлення завжди одна — запобігти проникненню або зафіксувати факт несанкціонованої ситуації.

Монтаж охоронних сигналізацій для дому, квартири або офісу

Завдяки монтажу сигналізації фіксація протиправних сценаріїв в будинках, квартирах або інших житлових приміщеннях відбувається завдяки датчикам, які можуть реагувати на рух, зміна температури, відкривання дверей та вікон, шум і вібрації. Реакція охоронної системи може бути різною: автономні системи видають світлові і звукові сигнали, GSM сигналізації відправляють повідомлення на задані номери господарів або в мобільний додаток на смартфон, а охоронні системи підключені до пульту — відправляють сигнал в охоронну організацію, яка відправляє команду швидкого реагування.

Яку встановити сигналізацію

Автономні сигналізації. Монтаж таких охоронних систем для житлових приміщень відрізняється демократичною вартістю і простою установкою. Принцип дії обмежується повідомленням про проникнення звуком сирени або світловими пристроями. Недолік полягає в тому, що така система здатна злякати тільки дрібних злодіїв, які зважилися вчинити злочин спонтанно.

GSM сигналізації. Даний тип сигналізації підходить для монтажу в будинках, квартирах та інших житлових приміщеннях. Він встановлюється на GSM модуля, що відправляє повідомлення на кілька мобільних номерів, які вказали господарі. Охорона приміщення з допомогою GSM сигналізації досить надійна, але тільки в разі присутності господарів недалеко від об'єкта.

Охоронні системи підключені до пульта. Це, мабуть, самий надійний спосіб захистити свій будинок, квартиру або будь-яке житлове приміщення від злому, крадіжок та інших небезпечних подій. При встановленні даної системи, сигнал з датчиків передається на пульт охоронної організації, з якою укладено контракт господарів будинку. Вони, в свою чергу, відправляють групу реагування на місце події.

Варто відзначити, що можливості охоронної сигналізації для будинку або іншого жилого приміщення визначають її вартість і ціну на монтаж, і чим більше датчиків і функцій, тим вона більша.

На нашому сайті ви можете замовити проектування, розрахунок та встановлення охоронних сигналізацій будь-яких розмірів і складності для будинку, квартири та іншого жилого або нежилого приміщення .

Плануючи монтаж охоронної сигналізації для дому, для квартир, необхідно знати про деякі нюанси. Перш за все, подумайте, де найкраще встановити обладнання. Слабкими місцями приміщення є вікна і двері. Рекомендуємо монтувати сигналізацію саме тут.

Роботи по установці радимо здійснювати під час ремонту, щоб не пошкодити стіни приміщення. Необхідно передбачити резервне живлення, підібрати датчики. У разі , якщо ремонт в приміщенні зроблено, тоді необхідно встановити бездротову сигналізацію Ajax з терміном служби акумуляторів до 5-ти років.

Багато клієнтів звертаються за послугами професіоналів по установці сигналізації лише після моменту «Х», коли будинок, квартира або інші житлові приміщення вже зламані і шкоду майну вже завдано. Звичайно, всі ми вчимося на своїх помилках, однак замовлення монтажу охоронної системи в житлових приміщеннях, це як раз те, яке рішення краще прийняти заздалегідь.

Наша компанія пропонує великий вибір систем різного типу, для установки в приватних будинках, квартирах і офісах. Ми пропонуємо якісне обладнання, встановлювати і налаштовувати яке будуть майстри своєї справи.

В залежності від розмірів будинку, кількості кімнат у квартирі, буде залежати і вартість охоронного обладнання. Багато хто вважає, що сигналізація для житлових приміщень подібна автомобільної сирени. Це не зовсім так. Звичайно, є найпростіші моделі, що включають звуковий сигнал при спробі несанкціонованого проникнення. Це пристрій затребуване і добре справляється з відлякуванням вандалів і недосвідчених злодіїв. Однак ми можемо запропонувати і більш сучасні системи сигналізації. В залежності від типу, моделі вони зможуть проінформувати господаря про спробу злому, викликати наряд поліції або патруль охоронної компанії.

Встановлення охоронних систем

Подбор охранного оборудования для установки сигнализации  в доме или квартире отличается от привычных офисных моделей. Все дело в специфике жилых помещений, наличии домашних питомцев или жильцов, не имеющих регулярного графика работы. Потому выбор датчиков и прочих комплектующих будет обсуждаться с каждым клиентом в индивидуальном порядке. Разумеется, после того, как наш специалист осмотрит жилье и определит его наиболее уязвимые участки. Среди возможных вариантов монтажа:

  • датчики движения;
  • сенсоры открытия окон;
  • охранная сигнализация для зоны прихожей.

Что касается функциональных возможностей, мы готовы провести установку и настройку сигнализации любой сложности.

Преимущества заказа охраны для помещения у нас

Компания «ОНИКС» за годы работы завоевала доверие клиентов. С нами сотрудничать выгодно и легко, поскольку наша команда имеет ряд плюсов. Мастера являются настоящими профессионалами. Они выполнят монтаж быстро и аккуратно.

Оборудование, которое сотрудники фирмы используют для установки, отличается высоким качеством и долговечностью. Немаловажным достоинством является демократичная стоимость услуг. Установка от «ОНИКС» – гарантия Вашего комфорта.

Как заказать монтаж сигнализации?

Чтобы заказать установку, замену охранных датчиков или проведение полноценного монтажа сигнализации в жилых помещениях, выберите любой из удобных для Вас каналов связи по:  тел. 0676360190, Viber или Telegram  0633388260, Skype oniks98, электронной почте oniksdnipro@gmail.com . Также можно оставить  заявку на сайте. Наша компания выполнит все работы качественно и в срок, используя только надежное, оригинальное оборудование.

Закажите охранные системы в дом и квартиру прямо сейчас, не дайте злоумышленникам ни шанса.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner