Кошик
1326 відгуків

🤝.Прийом замовлень з 8.00 до 20.00 БЕЗ вихідних за 063 3388260 (Viber, Telegram, WhatsApp) або 067 6360190. Самовивіз з 10.00 до 14.00 у робочі дні або за домовленністю з 8.00 до 20.00 у будь-який день.

+380 (63) 338-82-60
+380 (67) 636-01-90
ул. В.Чапленко 4, Дніпро, Україна
«Онікс» — системи безпеки та комфорту з 1998р.

Охоронна сигналізація для дому, квартири та офісу

Охоронна сигналізація для дому, квартири та офісу

Максимально ефективним способом захистити житлове приміщення, свій будинок, квартиру та себе від злочинців — це селяти монтаж охоронної сигналізації. Принцип дії охоронних систем може бути різний, проте мета встановлення завжди одна — запобігти проникненню або зафіксувати факт несанкціонованої ситуації. 

Монтаж охоронних сигналізацій для дому, квартири або офісу

Завдяки монтажу сигналізації фіксація протиправних сценаріїв у будинках, квартирах або інших житлових приміщеннях відбувається завдяки датчикам, які можуть реагувати на рух, зміну температури, відкривання дверей і вікон, шум і вібрації. Реакція охоронної системи може бути різною: автономні системи видають світлові та звукові сигнали, GSM сигналізації надсилають повідомлення на задані номери господарів або в мобільний застосунок на смартфон, а охоронні системи під'єднані до пульта — відправляють сигнал в охоронну організацію, яка відправляє команду швидкого реагування.

Яку сигналізацію встановити

Автономні сигналізації. Монтаж таких охоронних систем для житлових приміщень вирізняється демократичною вартістю та простим встановленням. Принцип дії обмежується сповіщенням про про проникнення звуком сирени або світловими пристроями. Брак полягає в тому, що така система здатна слякнути тільки дрібних злодіїв, які вирішили зробити злочин спонтанно.

GSM сигналізації. Цей тип сигналізації підходить для монтажу в будинках, квартирах та інших житлових приміщеннях. Він встановлюється до GSM модулю, який надсилає повідомлення на кілька мобільних номерів, які вказали господарі. Охорона приміщення за допомогою GSM сигналізації досить надійна, але тільки в разі присутності господарів недалеко від об'єкта.

Охоронні системи під'єднані до пульта. Це, мабуть, найнадійніший спосіб захистити свій будинок, квартиру або будь-яке житлове приміщення від зламу, крадіжок та інших небезпечних подій. Під час встановлення цієї системи сигнал із датчиків передається на пульт охоронної організації, з якою укладений контракт господарів будинку. Вони так само відправляють групу реагування на місце події.

Варто зазначити, що можливості охоронної сигналізації для дому або іншого житлового приміщення визначають її вартість і ціну на монтаж, і що більше датчиків і функцій, то вона більша.

На нашому сайті ви можете замовити проектування, розрахунок і встановлення охоронних сигналізацій будь-яких розмірів і складності для дому, квартири та іншого житлового або нежитлового приміщення.

Плануючи монтаж охоронної сигналізації для дому, потрібно знати про деякі нюанси. Насамперед 56it, де найкраще встановити обладнання. Слабими місцями приміщення є вікна та двері. Рекомендуємо монтувати сигналізацію саме тут.

Роботи щодо встановлення радимо здійснювати під час ремонту, щоб не пошкодити стіни приміщення. Необхідно передбачити резервне живлення, підібрати датчики. У разі, якщо ремонт у приміщенні зроблений, тоді необхідно встановити бездротову сигналізацію Ajax з терміном експлуатації акумуляторів до 5 років.

Багато клієнтів вживають за послугами професіоналів зі встановлення сигналізації тільки після моменту «Х», коли будинок, квартира або інші житлові приміщення вже зламані та шкоду володінню вже нанесений. Звісно, всі ми вчимося на своїх помилках, проте замовлення монтажу охоронної системи в житлових приміщеннях — це саме те рішення, яке краще прийняти заздалегідь.

Наша компанія пропонує великий вибір систем різного типу, для встановлення в приватних будинках, квартирах та офісах. Ми пропонуємо якісне обладнання, встановлювати та настроювати яке будуть майстри свого діла.

Залежно від розмірів будинку, кількості кімнат у квартирі, буде залежати і вартість охоронного обладнання. Багато хто вважає, що сигналізація для житлових приміщень подібна автомобільному бузку. Це не зовсім так. Звичайно, є найпростіші моделі, що містять звуковий сигнал у разі спроби несанкціонованого проникнення. Цей пристрій є потрібним і добре справляється з відлякуванням вандалів і недосвідчених злодіїв. Однак ми можемо запропонувати й сучасніші системи сигналізації. Залежно від типу, моделі вони зможуть проінформувати господаря про спроби злому, викликати вбрання поліції або патруль охоронної компанії. 

Встановлення охоронних систем

Добір охоронного обладнання для встановлення сигналізації  у будинку або квартирі відрізняється від звичних офісних моделей. Вся річ у специфікі житлових приміщень, наявності хатніх вихованців або мешканців, які не мають регулярного графіка роботи. Тому вибір датчиків та інших комплектуючих буде обговорення з кожним клієнтом в індивідуальному порядку. Зрозуміло, після того, як наш фахівець оглядує житло і визначить його найуразливіші ділянки. Серед можливих варіантів монтажу:

  • датчики руху;
  • сенсори відчинення вікон;
  • охоронна сигналізація для зони передпокою.

Щодо функціональних можливостей, ми готові провести встановлення та настроювання сигналізації будь-якої складності.

Переваги замовлення охорони для приміщення в нас

Компанія «ОНІКС» за роки роботи здобула довіру клієнтів. З нами співпрацюють вигідно та легко, оскільки наша команда має низку плюсів. Майстри є справжніми професіоналами. Вони виконають монтаж швидко й акуратно.

Обладнання, яке працівники фірми використовують для встановлення, вирізняється високою якістю й довговічністю. Важливою перевагою є демократична вартість послуг. Встановлення від «ОНІКС» — гарантія Вашого комфорту.

Як замовити монтаж сигналізації?

Щоб замовити встановлення, заміну охоронних датчиків або проведення повноцінного монтажу сигналізації в житлових приміщеннях, виберіть будь-який зі зручних для Вас каналів зв'язку за:  тел. 0676360190, Viber або Telegram  0633388260, Skype oniks98, електронної пошти oniksdnipro@gmail.com. Також можна залишити  заявку на сайті. Наша компанія виконає всі роботи якісно та вчасно, використовуючи тільки надійне, оригінальне обладнання.

Замовте охоронні системи в будинок і квартиру прямо зараз, не дайте злочинцям ні шансу.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner