Кошик
1316 відгуків

🤝.Прийом замовлень з 8.00 до 20.00 БЕЗ вихідних за 063 3388260 (Viber, Telegram, WhatsApp) або 067 6360190. Самовивіз з 10.00 до 14.00 у робочі дні або за домовленністю з 8.00 до 20.00 у будь-який день.

+380 (63) 338-82-60
+380 (67) 636-01-90
ул. В.Чапленко 4, Дніпро, Україна
«Онікс» — системи безпеки та комфорту з 1998р.

Системи відеоспостереження — сфери застосування

Системи відеоспостереження — сфери застосування

Різноманітність систем відеоспостереження дає змогу встановлювати на будь-яких об'єктах і виконувати численні завдання, чи то облік часу праці, запобігання несанкціонованого проникнення і крадіжок, спостереження за персоналом і багато іншого. Отже, їх можна застосовувати для охорони приватних будинків або квартир, підприємств, торгових центрів. Вибір для встановлення дротових або бездротових відеокамер спостереження зумовлюється характеристиками приміщення. Наприклад, для приватного будинку досить аналогової системи відеоспостереження високої чіткості, а ось для торгового центру або великого підприємства краще встановити цифрові IP-системи.

Аналоговий  відеоспостереження високої чіткості для будинків і квартир

На сьогодні монтаж відеоспостереження для приватного будинку став досить поширеним явищем. Він забезпечує контроль роботи домашнього персоналу (няні, медсестри, поперекової тощо), зафіксувати випадок крадіжки тапізнає злочинця. Зазвичай, для таких цілей буде достатньо встановлення аналогової системи з дротовими або бездротовими камерами.

Найчастіше система відеоспостереження в будинку або квартирі встановлюється з двома цілями:

  • забезпечення безпеки;
  • підвищення комфортності.

У першому випадку бездротові або аналогові системи під'єднуються до загальної системи безпеки, сигналізації. Такі камери, під час використання належного ПЗ, здатні подати сигнал тривоги, якщо зафіксують рух у нескладному місці, або зафіксувати прихід і догляд власників, гостей будинку. Для монтажу з охоронною метою, рекомендується вибирати камери з високою роздільною здатністю, типу «день-ніч». 

У другому разі, замовляють встановлення обладнання над вхідною каліточкою або воротами та часто в комплекті з домофоном. Це дуже зручно для приватного будинку, тому що не потрібно виходити назовні, щоб відчинити двері. 

Монтаж IP-відеоспостереження в торгових центрах

Монтаж відеоспостереження для торгових центрів, також як і для дому — це не просто примхати, а швидше необхідність. Воно слугує і для забезпечення збереження майна, і для контролю за працівниками, і як матеріали для доказів у справі. Встановивши систему відеоспостереження, ви гарантовано скоротите кількість крадіжок, забезпечите коректну роботу та дотримання графіка всіма працівниками, підвищите безпеку об'єкта загалом.
Для максимальної безпеки в торгових центрах рекомендується монтувати цифрові системи IP-відеоспостереження з можливістю віддаленого доступу через інтернет, аналогові в цьому разі будуть неефективні.

Встановлення систем відеоспостереження для різних об'єктів

Варто сказати, що монтаж відеоспостереження підвищує безпеку всіх об'єктів, на яких воно встановлене: паркінги, склади, будинки, квартири, торгові центри, офіси або промислові підприємства. Наша компанія проектує та встановлює аналогові та цифрові системи спостереження, які можуть комплектуватися дротовими або бездротовими камерами. Кваліфіковані працівники допоможуть підібрати оптимальну систему саме для вашого об'єкта для досягнення максимальної безпеки Вас і Вашого майна.

Дійсно, монтаж відеоспостереження розв'язує безліч проблем. І йдеться не тільки про фіксацію протиправних дій або ідентифікації громадян, які порушують закон. Доведено, що миготливий вогник камери відеоспостереження заспокоює смутьянів і охолоджує пил магазинних горішок. У сучасному світі системи відеоспостереження з фіксованими та поворотними відеопристроями використовуються в безлічі сфер.

Як замовити монтаж системи відеоспостереження та встановлення камер?

Від професійності виробленого встановлення та настроювання камер у момент монтажу, залежатиме сама доцільність рішення. Адже в недосвідчених руках навіть найбільш якісне обладнання не дасть чіткого відеоряду, повного кута огляду. Щоб уникнути цієї проблеми, звертайтеся до нашої компанії, адже ми маємо колосальний досвід роботи з подібними системами та безліч цікавих клієнтів. Виберіть будь-який зі зручних для Вас каналів зв'язку через:  тел. 0676360190, Viber або Telegram  0633388260, Skype oniks98, електронної пошти oniksdnipro@gmail.com.

Працюємо швидко та якісно.

Замовляйте встановлення аналогових і цифрових систем IP-відеоспостереження в будинку та торгові центри недорого.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner