Кошик
1083 відгуків
Для Вас знижка до20% при оформленні замовлення за ТЕЛЕФОНОМ!Детальніше
+380 (63) 338-82-60
+380 (67) 636-01-90
вул. В.Чапленко (колишня Фрунзе),4, Дніпро, Україна
«Онікс» — системи безпеки та комфорту з 1998р.

🤝.У нас сьогодні вихідний. Ваше замовлення буде оброблено у найближчий робочий день.

Системи відеоспостереження — сфери застосування

Системи відеоспостереження — сфери застосування

Різноманітність систем відеоспостереження дозволяє виробляти їх установку на будь-яких об'єктах і вирішувати численні завдання, будь-то облік часу праці, запобігання несанкціонованого проникнення й крадіжок, спостереження за персоналом та багато іншого. Таким чином їх можна застосовувати для охорони приватних будинків або квартир, підприємств, торгових центрів. Вибір для установки дротових або бездротових відеокамер спостереження обумовлюється характеристиками приміщення. Наприклад, для приватного будинку досить аналогової системи відеоспостереження високої чіткості, а ось для торгового центру або великого підприємства краще встановити цифрові IP-системи.

Аналогове відеоспостереження високої чіткості для будинків і квартир

На сьогоднішній день монтаж відеоспостереження для приватного будинку став досить поширеним явищем. Він забезпечує контроль роботи домашнього персоналу (няні, медсестри, покоївки тощо), зафіксувати випадок крадіжки і впізнати зловмисника. Як правило, для таких цілей буде достатньо установки аналогової системи з дротовими або бездротовими камерами.

Найчастіше система відеоспостереження в будинку або квартирі встановлюється з двома цілями:

  • забезпечення безпеки;
  • підвищення комфортності.

У першому випадку, бездротові або аналогові системи приєднуються до загальної системи безпеки, сигналізації. Такі камери, при використанні належної ЗА, здатні подати сигнал тривоги, якщо зафіксують рух в недозволеному місці, або зафіксувати прихід і відхід власників, гостей будинку. Для монтажу в охоронних цілях рекомендується вибирати камери з високою роздільною здатністю, типу «день-ніч».

У другому випадку, замовляють установку обладнання над вхідними воротами та хвірткою або часто в комплекті з домофоном. Це дуже зручно для приватного будинку, так як не потрібно виходити назовні щоб відкрити двері.

Монтаж IP-відеоспостереження в торгових центрах

Монтаж відеоспостереження для торгових центрів, також як і для будинку — це не просто примха, а скоріше необхідність. Воно служить і для забезпечення схоронності майна, і для контролю за співробітниками і як матеріали для доказу в суді. Встановивши систему відеонагляду, ви гарантовано скоротіть кількість крадіжок, забезпечите коректну роботу та дотримання графіка усіма співробітниками, підвищите безпека об'єкта в цілому.
Для максимальної безпеки в торгових центрах рекомендується проводити монтаж цифрових систем IP-відеоспостереження з можливістю віддаленого доступу через інтернет, аналогові в даному випадку будуть неефективні.

Установка систем відеоспостереження для різних об'єктів

Варто сказати, що монтаж відеоспостереження підвищує безпеку всіх об'єктів, на яких воно встановлено: паркування, склади, будинки, квартири, торгові центри, офіси або промислові підприємства. Наша компанія проектує і встановлює аналогові та цифрові системи спостереження, які можуть комплектуватися дротовими або бездротовими камерами. Кваліфіковані співробітники допоможуть підібрати оптимальну систему саме для вашого об'єкта для досягнення максимальної безпеки Вас і Вашого майна.

Дійсно, монтаж відеоспостереження вирішує безліч проблем. І мова не йде лише про фіксації протиправних дій або ідентифікації громадян, порушують закон. Доведено, що миготливий вогник камери відеоспостереження заспокоює баламутів і охолоджує запал магазинних злодюжок. У сучасному світі системи відеоспостереження з фіксованими і поворотними відеопристроями використовуються в безлічі сфер.

Як замовити монтаж системи відеоспостереження та встановлення камер?

От профессиональности произведенной установки и настройки камер в момент монтажа, будет зависеть сама целесообразность решения. Ведь в неопытных руках даже самое качественное оборудование не даст четкого видеоряда, полного угла обзора. Чтобы избежать данной проблемы, обращайтесь в нашу компанию, ведь мы имеем колоссальный опыт работы с подобными системами и массу довольных клиентов. Выберите любой из удобных для Вас каналов связи по:  тел. 0676360190, Viber или Telegram  0633388260, Skype oniks98, электронной почте oniksdnipro@gmail.com .

Работаем быстро и качественно.

Заказывайте установку аналоговых и цифровых систем IP-видеонаблюдения в дома и торговые центры недорого.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner