Кошик
1316 відгуків

🤝.Прийом замовлень з 8.00 до 20.00 БЕЗ вихідних за 063 3388260 (Viber, Telegram, WhatsApp) або 067 6360190. Самовивіз з 10.00 до 14.00 у робочі дні або за домовленністю з 8.00 до 20.00 у будь-який день.

+380 (63) 338-82-60
+380 (67) 636-01-90
ул. В.Чапленко 4, Дніпро, Україна
«Онікс» — системи безпеки та комфорту з 1998р.

Система Розумний дім — сфери застосування

Система Розумний дім — сфери застосування

Ще кілька років тому під час словосполучення Розумний дім викликав абсолютно дивовижні асоціації: технології майбутнього, дорога іграшка або, зовсім, фантастика. Однак сучасне товариство в останні роки спостерігає стрімке вдосконалення інтелектуальних технологій і тепер монтаж системи Розумний дім у Дніпрі вже не здається чимось недоступним і неймовірним, до того ж його можна використовувати не тільки для вдома, але й встановити в магазині або офісі, а для забудовників є спеціальна пропозиція, яка дає змогу збільшити продаж на 20%.

Монтаж системи в Дніпрі

Ми пропонуємо монтаж таких технологій за доступною ціною, водночас  вони виправдовують свою вартість і дають змогу заощадити на комунальних платежах до 40%. Монтаж цієї системи забезпечує інтелектуальний контроль за комунальними системами приватного будинку, квартири або житлового комплексу. Наприклад, зверніть увагу опалення, яке автоматично вмикатиметься до заданого часу, наприклад, коли господарі мають прийти з роботи або автоматичне вимкнення світла, коли в кімнаті нікого немає. Те саме можна сказати про водопостачання й газ.

Встановлення системи для офісу або магазину

Ще однією відчутною перевагою встановлення системи Розумний дім, як для будинку або квартири, так і для магазину або офісу, є підвищення рівня безпеки. По-перше, ця система дає змогу встановлювати різні сценарії реагування на то чи інша несанкціонована подія. По-друге, її встановлення дає змогу убезпечити себе та будинок не тільки від злочинців, а й від затоплення, загазованості чи пожежі. Адже в разі виникнення однієї з ситуацій система здатна перекрити подавання води й газу або ж, навпаки, увімкнути пожежну сигналізацію в офісі або магазині.

Розумний дім для комфорту та розваг

Цікавою функцією є «Multi-Room», яка містить набір необхідного обладнання для відтворення аудіо та відеоматеріалів. Сценаріїв дії може бути безліч, все обмежується виключно вашою фантазією. Наприклад, можна запрограмувати систему для ранкового пробудження або, щоб музика «ходило» за вами кімнатами.
Загалом переваги монтажу системи можна перераховувати ще дуже довго, проте краще спробувати її на своєму досвіді. Поготів, що наша компанія пропонує проектування та встановлення систем Розумний дім для приватних будинків, квартир і житлових комплексів у Дніпрі та Дніпропетровській області.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner