Ширина косіння 40 см,
Безщітковий мотор,
Число обертів холостого ходу 0 - 6000 об/хв,
Діаметр волосіні 2 мм,
Рукоятка дворучна,
Акумулятор 2 x 18 В, Li-Ion,
Вага (з акумуляторним блоком) 4.8 кг
Безщітковий мотор,
Число обертів холостого ходу 0 - 6000 об/хв,
Діаметр волосіні 2 мм,
Рукоятка дворучна,
Акумулятор 2 x 18 В, Li-Ion,
Вага (з акумуляторним блоком) 4.8 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.8 кг |
| Довжина | 1650 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 8,36 |
| Висота | 170 мм |
| Додаткові характеристики | Число обертів холостого ходу 0 -6000 об/хв |
| Компанія-виробник | Metabo |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Особливості | Ширина косіння 40 см, Безщітковий мотор |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 340 x 170 x 1650 мм |
| Строк гарантії | 36 міс. |
| Тип пристрою | Газонокосарка/Тример |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 410 ₴


