Фонарь налобный VIDEX VLF-H075C 500лм IP65

влевовправо
● Элементы питания: Съемные, AAA 1.5В, аккумулятор VLF-В12 1200мАч, USB-C зарядка
● Режимы освещения (макс.): HIGH 500Лм/130м/2ч 20мин, COB+HIGH 550Лм/130м/2ч
● Дополнительные режимы: COB HIGH 120Лм/10м/3ч 30мин, RED ON/FLASH 4.5Лм/17-30ч
● Индикация и зарядка: Индикаторы заряда, USB-C для аккумулятора, индикация уровня батареи
● Защита и устойчивость: IP65, падения до 1.5м
● Режимы освещения (макс.): HIGH 500Лм/130м/2ч 20мин, COB+HIGH 550Лм/130м/2ч
● Дополнительные режимы: COB HIGH 120Лм/10м/3ч 30мин, RED ON/FLASH 4.5Лм/17-30ч
● Индикация и зарядка: Индикаторы заряда, USB-C для аккумулятора, индикация уровня батареи
● Защита и устойчивость: IP65, падения до 1.5м
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 280 г |
| Длина | 50 мм |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтенсивність, кандел | 4000cd (HIGH), 1000cd (LOW), 24cd (COB HIGH), 10cd (COB LOW), 4000cd (COB+HIGH) |
| Батарея | Знімні акумулятори, 3 елементи живлення типу ААА 1.5В, акумулятор VLF-В12 1200мАг (з роз’ємом USB-C) |
| Вага брутто | 280 |
| Вага, г | 60 |
| Высота | 45 мм |
| Дистанція, м | 130м (HIGH), 70м (LOW), 10м (COB HIGH), 5м (COB LOW), 130м (COB+HIGH) |
| Додаткові характеристики | Можливість заряджати акумулятор за межами ліхтарика, індикатори заряду на корпусі акумулятора, підзарядка за допомогою USB-С |
| Класс защиты | IP65 |
| Компанія-виробник | VIDEX |
| Країна-виробник | Україна |
| Режимы работы | HIGH (біле світло максимальної потужності), LOW (біле світло мінімальної потужності), COB HIGH (ближнє світло максимальної потужності), COB LOW (ближнє світло мінімальної потужності), COB+HIGH (основне та ближнє світло максимальної потужності), RED ON (че |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 55 x 170 x 110 мм |
| Розміри, мм | 60 х 45 х 50 |
| Ударотривкість | Падіння з висоти до 1.5м |
| Час роботи від батареї, г | 2 год. 20хв (HIGH), 6 год. (LOW), 3 год. 30хв (COB HIGH), 9 год. (COB LOW), 2 год. (COB+HIGH), 17 год. (RED ON), 30 год. (RED FLASH) |
| Ширина | 60 мм |
| Яскравість, люмен | 500Lm (HIGH), 140Lm (LOW), 120Lm (COB HIGH), 45Lm (COB LOW), 550Lm (COB+HIGH), 4.5Lm (RED ON / RED FLASH) |
Информация для заказа
- Цена: 1 160 ₴






