Налобный фонарик VIDEX H056 1400Lm

влевовправо
● Яркость: 1400Lm (макс.), 170Lm (мин.)
● Дистанция освещения: 161м (макс.), 57м (мин.)
● Защита: IP65, падение с 1м
● Особенности: Датчик движения, задний свет, Power Bank
● Режимы: HIGH, LOW, STROBE, RED ON, RED FLASH
● Дистанция освещения: 161м (макс.), 57м (мин.)
● Защита: IP65, падение с 1м
● Особенности: Датчик движения, задний свет, Power Bank
● Режимы: HIGH, LOW, STROBE, RED ON, RED FLASH
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 550 г |
| Длина | 32 мм |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтенсивність, кандел | 6480cd (HIGH), 800cd (LOW) |
| Батарея | 2x 18650 2200mAh |
| Вага брутто | 550 |
| Вага, г | 171 |
| Высота | 48 мм |
| Дистанція, м | 161м (HIGH), 57м (LOW) |
| Додаткові характеристики | Вбудований датчик руху, заднє сигнальне світло, функція «POWER BANK», зарядка через USB-C, вихід USB 2.0 |
| Класс защиты | IP65 |
| Компанія-виробник | VIDEX |
| Країна-виробник | Україна |
| Режимы работы | HIGH (біле світло максимальної потужності), LOW (біле світло мінімальної потужності), STROBE (стробоскоп), RED ON (червоне світло максимальної потужності), RED FLASH (червоне світло мерехтливе) |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 60 x 200 x 130 мм |
| Розміри, мм | 65 х 48 х 32 |
| Ударотривкість | Падіння з висоти 1м |
| Час роботи від батареї, г | 2год. 30хв (HIGH), 14год. 30хв (LOW) |
| Ширина | 65 мм |
| Яскравість, люмен | 1400 (HIGH), 170 (LOW) |
Информация для заказа
- Цена: 1 498 ₴





