Фонарь тактический VIDEX VLF-AT366 1000Lm

влевовправо
● Яркость: 1000Lm (белый), 80Lm (красный)
● Светодиоды: Luminus SST40 10W (белый), GREE XPE 3W (красный)
● Режимы освещения: HIGH, MOON, STROBE, RED HIGH, RED LOW
● Защита и крепление: IP66, падение 1м, планка Пикатинни
● Питание и зарядка: Аккумулятор 18650 2200mAh, USB-C
● Светодиоды: Luminus SST40 10W (белый), GREE XPE 3W (красный)
● Режимы освещения: HIGH, MOON, STROBE, RED HIGH, RED LOW
● Защита и крепление: IP66, падение 1м, планка Пикатинни
● Питание и зарядка: Аккумулятор 18650 2200mAh, USB-C
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 300 г |
| Длина | 110 мм |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтенсивність, кандел | 11200cd (HIGH, STROBE), 20cd (MOON), 195cd (RED HIGH), 43cd (RED LOW) |
| Батарея | Акумулятор 18650 2200mAh |
| Вага брутто | 300 |
| Вага, г | 112 |
| Высота | 170 мм |
| Дистанція, м | 200м (HIGH, STROBE), 10м (MOON), 30м (RED HIGH), 15м (RED LOW) |
| Додаткові характеристики | Світлодіод Luminus SST40 10W (біле світло), Світлодіод GREE XPE 3W (червоне світло), Заряджання USB-C, Індикатор рівня заряду, Шнур для ліхтаря, Кліпса, Запасна накладка для тактичної кнопки, Тримач для планки Пікатінні |
| Класс защиты | IP66 |
| Компанія-виробник | VIDEX |
| Країна-виробник | Україна |
| Режимы работы | HIGH, MOON, STROBE, RED HIGH, RED LOW |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 55 x 170 x 110 мм |
| Розміри, мм | 145 х 30 |
| Ударотривкість | Падіння з висоти 1м |
| Час роботи від батареї, г | 2год (HIGH, STROBE), 105год (MOON), 3год (RED HIGH), 120год (RED LOW) |
| Ширина | 55 мм |
| Яскравість, люмен | 1000Lm (біле світло), 80Lm (червоне світло HIGH), 5Lm (червоне світло LOW) |
Информация для заказа
- Цена: 2 170 ₴







