Фонарик VIDEX VLF-H189 600Lm IP55

влевовправо
● Яркость и светодиоды: 600Lm (макс.), Luminus SST20 10W, SMD2835 3W.
● Режимы освещения: TURBO 600Lm (185м, 3ч), HIGH 500Lm (185м, 6ч), MIDDLE 100Lm (80м, 10ч), LOW 25Lm (40м, 42ч), FLOOD HIGH 100Lm (30м, 8ч), FLOOD LOW 15Lm (10м, 47ч), RED 10Lm (16м, 15ч), RED FLASH 5Lm (10м, 18ч).
● Управление: Поворотный переключатель, кнопка, сенсорное (активация кнопкой), индикатор заряда (4-уровневый).
● Питание: Встроенный Li-pol аккумулятор 1800mAh, 3.7V, зарядка USB-C.
● Защита и устойчивость: IP55, падение с 1м.
● Режимы освещения: TURBO 600Lm (185м, 3ч), HIGH 500Lm (185м, 6ч), MIDDLE 100Lm (80м, 10ч), LOW 25Lm (40м, 42ч), FLOOD HIGH 100Lm (30м, 8ч), FLOOD LOW 15Lm (10м, 47ч), RED 10Lm (16м, 15ч), RED FLASH 5Lm (10м, 18ч).
● Управление: Поворотный переключатель, кнопка, сенсорное (активация кнопкой), индикатор заряда (4-уровневый).
● Питание: Встроенный Li-pol аккумулятор 1800mAh, 3.7V, зарядка USB-C.
● Защита и устойчивость: IP55, падение с 1м.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 300 г |
| Длина | 110 мм |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтенсивність, кандел | TURBO: 10800 кд, HIGH: 8700 кд, MIDDLE: 1600 кд, LOW: 400 кд, FLOOD HIGH: 230 кд, FLOOD LOW: 30 кд, RED: 62 кд, RED FLASH: 44 кд |
| Батарея | Вбудований акумулятор Li-pol 1800mAh, 3.7V |
| Вага брутто | 300 |
| Высота | 170 мм |
| Дистанція, м | TURBO: 185 м, HIGH: 185 м, MIDDLE: 80 м, LOW: 40 м, FLOOD HIGH: 30 м, FLOOD LOW: 10 м, RED: 16 м, RED FLASH: 10 м |
| Додаткові характеристики | Світлодіоди Luminus SST20 10W та SMD2835 3W, заряджання через USB-C, 4-рівневий індикатор заряду, сенсорне керування, автоматичне запам’ятовування режиму червоного освітлення |
| Класс защиты | IP55 (частковий захист від пилу та захист від струменів води низького тиску) |
| Компанія-виробник | VIDEX |
| Країна-виробник | Україна |
| Режимы работы | TURBO (Турбо режим), HIGH (Режим максимальної потужності світла), MIDDLE (Режим середньої потужності світла), LOW (Режим мінімальної потужності світла), FLOOD HIGH (Ближнє світло максимальної потужності), FLOOD LOW (Ближнє світло мінімальної потужності), |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 55 x 170 x 110 мм |
| Ударотривкість | Падіння з висоти 1 м |
| Час роботи від батареї, г | TURBO: 3 год, HIGH: 6 год, MIDDLE: 10 год, LOW: 42 год, FLOOD HIGH: 8 год, FLOOD LOW: 47 год, RED: 15 год, RED FLASH: 18 год |
| Ширина | 55 мм |
| Яскравість, люмен | TURBO: 600 Лм, HIGH: 500 Лм, MIDDLE: 100 Лм, LOW: 25 Лм, FLOOD HIGH: 100 Лм, FLOOD LOW: 15 Лм, RED: 10 Лм, RED FLASH: 5 Лм |
Информация для заказа
- Цена: 1 071 ₴






