● Сумісність із замком KRF-300LED/TML-300LED,
● Матеріал алюмінію,
● Габаритні розміри, мм 240x55x30,
● Вага 0,275 кг
● Матеріал алюмінію,
● Габаритні розміри, мм 240x55x30,
● Вага 0,275 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 30 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Длина | 250 мм |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 50 мм |
| Материал | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.22 г |
| Вага брутто | 0,22 |
| Компанія-виробник | TRINIX |
| Країна-виробник | Китай |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 50 x 30 x 250 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Совместимость | KRF-300LED/TML-300LED |
| Тип устройства | комплектуючі для замків |
Информация для заказа
- Цена: 236 ₴


