Материал: холоднокатаная сталь, 6.7 кг, 98.5 × 1342 × 225 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 6700 г |
| Вага брутто | 9160 |
| Высота | 1342 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 24 |
| Длина | 225 |
| Компанія-виробник | Hikvision |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість в ящику | 1 шт |
| Размер | 98.5 × 1342 × 225 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 310 x 185 x 1420 мм |
| Состояние | Новое |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Совместимость | для DS-K1T671TM-3XF |
| Тип устройства | Комплектуючі для СККД |
| Ширина | 98.5 мм |
Информация для заказа
- Цена: 4 948 ₴


