Коннектор (100 шт/уп.) Merlion RJ-45 8P8C UTP Cat-5

Коннектор Merlion RJ-45 8P8C UTP Cat-5
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Merlion |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 140 г |
| Вага брутто | 140 |
| Высота | 40 мм |
| Длина | 130 |
| Компанія-виробник | Merlion |
| Країна-виробник | Китай |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 90 x 40 x 130 мм |
| Тип устройства | Конектори і з'єднувачі для крученої пари |
| Ширина | 90 мм |
Информация для заказа
- Цена: 122 ₴

