Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HongRui |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 60 г |
| Высота | 49 мм |
| Длина | 25 мм |
| Тип | Удлинитель |
| Ширина | 100 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейсы | 10Base-T / 100Base-TX |
| Диапазон рабочих температур | 0 ° ~ + 40 ° C |
| Компанія-виробник | HongRui |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість PoE-портів | 2 |
| Количество Ethernet портов | 2 |
| Максимальна довжина кабелю після підсилювача | 250 м |
| Максимальна потужність PoE порту | До 25 Вт |
| Розміри | 100х49х25 мм |
| Состояние | Новое |
| Стандарт PoE | 802.3af / аt |
| Скорость передачи | 10/100 Мбіт / с |
Информация для заказа
- Цена: 668 ₴





